ŞİRKET PROFİLİ

Ermiş AŞ 1954 yılından günümüze kadar sektörde yılların deneyimi ile önemli müşteri portföyü  oluşturmuş, marka değerini her geçen gün artıran şirket bu başarı ile yetinmeyerek yerli ve yabancı müşteri portföyünü geliştirip pazar, payını arttırmıştır.

Belirlediği hedef kitlelere yönelik olarak  mutfak gövdesi imalatı, ithal dekorasyon malzemesi ithalatı gibi yeni işlere imza atarak pazar payını  derinleştirmiş, bu sayede sektöre çeşitlilik getirerek geleceğe yatırım yapmaya başlamıştır.

Mevcut fabrikasında üniversiteler, hastaneler, oteller, konut vb büyük projelere imza atarken  Dünya markalarından kurumsal bir şirketle el sıkışarak attığı adımlarına yenilerini ekleyen insana ve  teknolojiye yatırım yaparak, karlılığını ve üretimini artırmaya yönelik fabrika yatırımına başlamıştır.

Ermiş A.Ş. adı 1954’den beri sektörümüzde kalite, çeşitlilik ve güvenilirlik ile özleşmiştir. Bu gururu sürdürebilmek için Ermiş A.Ş. ailesi olarak hep beraber çalışmakta, müşterilerimize uluslararası kalite standartlarında ürünler ve hizmetler sunabilmek için oluşturduğumuz alt yapıyı her geçen gün güçlendirmekteyiz. 

Amacımız, çevre ve insan sağlığına zararı olmayan hammaddeyi kusursuz işçilikle birleştirerek sunduğumuz kaliteli ürün ve hizmetleri müşterilerimizin hayat standardı haline getirmektir. Bu amaçla, Ağustos 2014’den bu yana, İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesinde, 10.000 m² kapalı, 16.000 m² açık alanda toplam 50 kişilik eğitimli, dinamik kadromuz ve son teknoloji, bilgisayar destekli CNC üretim hattımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.